CHP, İYİ Parti ve AKP liderleri seçim çalışmalarına devam ediyor

1- CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, seçim ve sandık güvenliğine ilişkin basın açıklaması yapacak. (GÖRÜNTÜLÜ – 11.00)

2- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunacak ve Keçiören’de iftar programına katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ- 13.00 – 18.00)

3- Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Bursa ve Kocaeli mitinglerinde halka hitap edecek. (GÖRÜNTÜLÜ/ CANLI – 13.00 16.00)

4- CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Muğla’nın Ortaca ve Marmaris ilçelerinde halka hitap edecek. (GÖRÜNTÜLÜ/ CANLI- 14.00-17.00)

5- İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Çatalca Cumhuriyet Meydanı Halk Buluşması”na ve “Arnavutköy Kent Lokantası Açılışı ve İftar Programı”na katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ-CANLI/ 15: 30-19: 30)

6- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Şereflikoçhisar’da İftar Programı’na katılacak. (GÖRÜNTÜLÜ/ CANLI 19.16)

7- Karşıyaka Spor Kulübünün düzenlediği CHP, AKP, İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediyesi başkanı adayları ile Karşıyaka Belediyesi başkan adaylarının katılacağı “Karşıyaka stadını istiyor” mitingi yapılacak. (GÖRÜNTÜLÜ – 20.30)

ANKA HABER AJANSI İYİ ÇALIŞMALAR DİLER…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x